ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Fortepian Cadenza doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń.
Od rynków, placów miejskich przez wszystkie tereny zielone po biznes parki i miasteczka studenckie, fortepiany mogą dodać magii i radości w każdej wspólnej przestrzeni.


DLA MIAST

JUŻ NIE JESTEŚMY OBCY


W ostatnim czasie w miastach na całym świecie pojawia się mocny trend wprowadzania sztuki  na swoje ulice – także muzyki. Miasta zauważają w tym wielką szansę na rozwój i wzrost świadomości kultury u wszystkich pokoleń.

Fortepiany Cadenza w centrum miast na rynkach, deptakach i promenadach dopełniają otoczenie. Są wspaniałym uzupełnieniem miejskiego krajobrazu. W turystycznych miejscowościach przyciągają jeszcze więcej turystów, a w dużych miastach w codziennym pośpiechu i gwarze dodają lekkości i zachęcają do odrobiny refleksji.

DLA INSTYTUCJI

MEDIUM MARKI


Dotychczas nieokreślone i anonimowe przestrzenie stają się ośrodkami kreatywności i inspiracji – to wszystko dzięki fortepianom Cadenza!

Przedsiębiorstwa mają na celu umacnianie swojej marki na rynku. Wspaniałym pomysłem może być sponsorowanie magicznych miejsc dostępnych dla wszystkich. Cadenza może się stać medium reklamy jednocześnie zabarwiając kulturalnie wspólną przestrzeń i promuje pozytywny wizerunek instytucji. Ile miejsc tyle pomysłów – wszystko zależy od nas samych!

DLA KAŻDEGO

MUZYKA DLA CAŁEGO ŚWIATA


Muzyka jest  językiem międzypokoleniowym i międzynarodowym. Cadenza łączy ludzi mocą fortepianu, gdziekolwiek można sobie wyobrazić.

Fortepiany Cadenza można umieścić w dowolnym miejscu, w którym ludzie chcą się jednoczyć. Węzły transportu publicznego mogą wykorzystać fortepiany Cadenza, aby zapewnić osobom oczekującym i dojeżdżającym do pracy chwilę spokoju w chaosie życia w mieście, pozwalając na chwilę twórczej ekspresji. Parki rozrywki, stadiony sportowe, szpitale, miejsca turystyczne – wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, łączy ich fortepian Cadenza.

Zobacz jak Cadenza może zmienić Twoje otoczenie

Każdy fortepian Cadenza ma natychmiastowy wpływ na przestrzeń publiczną. Zaraz po zainstalowaniu tworzy wyjątkowy energizujący klimat, który się udziela mieszkańcom.